Atsiliepimai apie darbą Kanadoje

 
Dėkojame "Working Holiday Canada" dalyviams už pasidalintus įspūdžius bei atsiliepimus!
 

 
 
 


Dalyvių atsiliepimai

Pagaliau prisiruošiau parašyti kaip man sekasi Kanadoje. Jau ketvirtas mėnuo kaip čia gyvenu ir tiesa pasakius, net nežinau kur tie 4 mėnesiai dingo. Rodosi ką tik išlipau iš lėktuvo, ką tik atsisveikinau sudraugais ir šeima Lietuvoje.
Labai džiaugiuosi sprendimu išvykti i Kanadą. Per šį laiką šiek tiek pakeliavau, susiradau draugų ir išmokau dirbti viešbučio registratūroje.

Pirmą savaitę praleidau Vankuveryje. Buvau keliose ekskursijose. Didžiausią įspūdį paliko Butchard Gardens, Viktorijoje. Niekad anksčiau nemačiau tiek įvairių gėlių ir medžių, surinktų iš viso pasaulio, vienoje vietoje. Vankuveris paliko neišdildomą įspūdį. Jau prieš išvykdama į Kanadą buvau susi
radusi darbą netoli mažo Kanados miestelio (Nakusp, BC). Artimiausias didesnis miestas yra Kelowna, kurį jau spėjau aplankyti. Dirbu kurorte, kuris yra apie 20 minučių kelio nuo artimiausio miestelio.

Šalia kurorto yra ežeras, miškas ir kalnai. Kurortas gana didelis (apie 50 darbuotojų); taip pat šalia yra kurorto restoranas ir SPA.

Smagu, kad dauguma bendradarbių yra 20-30 metų, tad nesunku buvo susirasti draugų, su kuriais galečiau praleisti laisvalaikį. Nors dauguma darbuotojų kanadiečiai, yra žmonių iš viso pasaulio - Australijos, Italijos, Kanados, Filipinų salų, Lenkijos. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę šią va
sarą praleisti gana aktyviai. Laisvu nuo darbo metu plaukiojau valtimi ežere, buvau keliuose žygiuose po kalnus, žaidžiau tinklinį Nakuspe esančiame paplūdimyje. Taip pat su bendradarbiais vis nuvykdavome į netoliese esantį miestelį (Revelstoke) pažaisti boulingo. Dabar jau vėsoka, tad kai kurių pramogų teko atsisakyti. Tačiau jau laukiu sniego, nes Revelstoke yra slidinėjimo trasos. Ketinu pavasarį daugiau pakeliauti po Kanadą.

Kanadiečiai labai draugiški. Ačiū Jums labai, kad suteikėte galimybę išvykti į šią nuostabią šalį ir pažinti jos kultūrą, žmones ir gamtą.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas