D.U.K

Kadangi susidomėjimas šia programa milžiniškas, tad tavo patogumui pateikiame atsakymus į labiausiai rūpimus ir dažniausiai pasitaikančius klausimus. 


Nuo ko pradėti, jei jau apsisprendžiau keliauti į Australiją?
Pirmiausia tau reikėtų ateiti pas mus į ofisą Vilniuje arba Kaune ir išsirinkti studijas Australijoje. Tik vėliau galėsime pradėti tvarkyti studijoms reikiamus dokumentus bei kreiptis į ambasadą dėl Australijos studentiškos vizos. Rūpimais studijų klausimais taip pat gali kreiptis el. paštu: programs@ziptravel.lt
Kiek laiko užtrunka dokumentų sutvarkymas? Kada jau galėsiu išvažiuoti?
Viso proceso trukmė priklauso nuo studijų, kurias pasirinksi, tačiau geriausia tam skirti 3 mėn. Per šį laikotarpį tikrai spėsime suderinti tavo atvykimą su koledžu, pasirūpinti visais reikiamais dokumentais bei gauti vizą. Į Australiją išvykti galėsi iškart, kai tik gausi vizą.
Koks turėtų būti mano anglų kalbos lygis?
Šiai programai užtenka minimalių anglų kalbos žinių. Jei kalbi angliškai šiek tiek prasčiau, tuomet prieš pradedant specialybės studijas siūlome keletą mėnesių pastudijuoti anglų kalbą jau nuvykus į Australiją.
Kuriam laikui galėčiau važiuoti į Australiją?
Kadangi pradinės investicijos į šią programą yra gana nemažos, todėl visada patariame vykti kuo ilgesniam laikotarpiui (metams ar dvejiems) – tokiu atveju labiau apsimoka.
Kokia tikimybė, kad galiu negauti Australijos vizos?
Visi iki šiol dalyvavę programoje „Study and Work Australia“ su ZIP Travel gavo vizas, todėl tikimybė, kad negausi vizos labai maža.
Kokias studijas galite pasiūlyti?
Šiuo metu mes galime pasiūlyti anglų kalbos, verslo administravimo, marketingo, IT, grafinio dizaino, turizmo vadybos, muzikos, renginių organizavimo, interjero dizaino, veterinarijos , pilotavimo, banglenčių sporto bei kovos menų studijas. Jei norite studijuoti kitose srityse, padėsime susirasti kitus koledžus ar universitetus pagal Jūsų pageidavimus!
Kada geriausia važiuoti studijuoti į Australiją?
Iš tiesų, galima važiuoti bet kada - vasarą, rudenį, žiemą ar pavasarį. Gali „pabėgti“ nuo lietuviškos žiemos į karščiu alsuojančią Australiją. Australijoje karščiausias periodas yra Gruodžio-Vasario mėn. Studijų pradžia priklauso nuo koledžo, kurį pasirinksi, tačiau daugelis koledžų turi 3-5 priėmimo į studijas dienas per metus.
Aš norėčiau studijuoti ne koledže, o universitete, ar tai įmanoma?
Taip, gali rinktis bet kokią mokslo įstaigą, tačiau ji būtinai turi atitikti ambasados reikalavimus studentiškai Australijos vizai gauti. Australijos universitetai ir jų diplomai pripažįstami visame pasaulyje.
Ar yra koks nors skirtumas tarp studijų Australijoje ir Lietuvoje?
Pagrindinis skirtumas tarp mūsų ir Australijos aukštojo/aukštesniojo mokslo principų yra glaudus bendravimas. Studentai skatinami dirbti kartu, grupėmis, bendrauti su dėstytojais, kurie visada pasiruošę pagelbėti, paaiškinti. Taip pat vienas iš esminių skirtumų yra tai, jog nebūtina studijuoti 3, 4 ar daugiau metų tam, kad gautumėte diplomą. Čia viskas vyksta pakopomis, t.y. kuo ilgiau studijuoji, tuo aukštesnės pakopos setifikatas/diplomas išduodamas.
Kokį diplomą gausiu baigęs (-usi) studijas?
Koledže yra įgijami: Certificate I, Certificate II, Certificate III, Certificate IV, Diploma ir Advanced Diploma. Tuo tarpu baigus mokslus universitete, kaip ir Lietuvoje, galima įgyti Bakalauro, Magistro ar Mokslų Daktaro laipsnį suteikiančius diplomus.
Kokios pinigų sumos reikėtų, norint išvažiuoti į Australiją?
Visa programos suma priklauso nuo studijų, kurias pasirinksi, taip pat lėktuvo bilietų kainos. Reikia nepamiršti ir sveikatos draudimo, Australijos vizos mokesčio ir sveikatos pažymos. Preliminari pradinė suma 1 metų studijoms – nuo 4500 EUR. Norintiems 3-4 mėn. patobulinti anglų kalbos žinias, reikėtų skirti apie 2600 EUR.
Kiek pinigų reikėtų pasiimti su savimi į Australiją?
Pragyvenimui, t.y. būstui, maistui, transportui ir kitoms smulkioms išlaidoms, taupant, 1 mėnesiui reikėtų apie 800 AUD. Mes patartumėme pasiimti kišenpinigių bent porai mėnesių –  apie 1600 AUD, tačiau tai kiekvieno asmeninis sprendimas.
Kokio darbo aš galiu tikėtis Australijoje?
Darbai Australijoje įvairiausi: padavėjo, pardavėjo, namų tvarkytojo, picų išvežiotojo, operatoriaus ir t.t. Dažniausiai – aptarnavimo srityje. Darbą biure susirasti gana sudėtinga (būtinos labai geros anglų kalbos žinios), tačiau tikrai įmanoma :)
Ar greitai susirasiu darbą? Ar lengva susirasti darbą?
Bedarbystės rodiklis Australijoje yra vienas žemiausių pasaulyje. Tad darbą susirasti neturėtų būti sunku, nors dažnai tai priklauso nuo anglų kalbos lygio. Visi „Work and Study Australia“ programos dalyviai sėkmingai susirado ne vieną darbą.
Neradai atsakymo į rūpimą klausimą?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas