Darbas Anglijoje

„Work and Travel UK“ – tai darbo ir kelionių programa, skirta 18-30 m. jaunimui, suteikianti galimybę įgyti apmokamos darbo praktikos patirties Jungtinės Karalystės, apimančios Angliją, Škotiją, Velsą bei Šiaurės Airiją,  viešbučiuose, patobulinti savo anglų kalbos žinias, įgyti vertingos patirties bei užsidirbti. „Work & Travel UK" – tai programa, kurioje dalyvauti gali tiek studentai, tiek absolventai. Nors programa suteikia galimybę stažuotis ir įgyti darbo patirties visoje Jungtinėje Karalystėje, tačiau tarp populiariausių išlieka kelionės ir darbas Anglijoje. Stažuotojai paprastai įsidarbina viešbučio registratūros darbuotojais, padavėjais, virtuvės pagalbiniais darbuotojais, kambarinėmis, pagalbiniais viešbučio darbininkais.
 
Kelionės ir darbas Anglijoje ypač mėgstama studentų. Kadangi apmokamo darbo praktikos programa trunka nuo 3 mėnesių iki vienerių metų, tad pastarieji puikiai gali išnaudoti tiek vasaros atostogas, tiek akademines atostogas, mokymosi įstaigose trunkančias iki vienerių metų. Stažuotojams viešbučiai moka atlygį, kuris paprastai atitinka minimalų šalies valandinį darbo užmokestį. Dažniausia dirbama apie 33-40 valandų per savaitę, tačiau, esant sezono intensyvumui (liepos, rugpjūčio bei gruodžio mėnesiais) galimi ir viršvalandžiai. Dauguma viešbučių stažuotojams už papildomą mokestį suteikia gyvenamąją vietą, kas ypač palengvina adaptaciją naujoje šalyje. Priklausomai nuo vietovės ir viešbučio tipo apgyvendinimas vidutiniškai kainuoja 15-60 svarų per savaitę. Dauguma viešbučių programos metu suteikia personalui ir bent vieną nemokamą maitinimą, tačiau neretai jis būna ir minimaliai apmokestinamas arba darbuotojams suteikiamos didelės nuolaidos viešbučio restorane.
 
Kelionės ir darbas Anglijoje – viena iš programų, puikiai tinkančių poroms ar draugams, norintiems kartu įsidarbinti toje pačioje darbovietėje. Dauguma mūsų partnerių siūlomų Jungtinės Karalystės viešbučių yra įsikūrę nedideliuose miesteliuose, kurortinėse vietovėje ar nacionaliniuose parkuose, tad yra ypač lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse, kelionės ir darbas Anglijoje gali tapti dar malonesniu potyriu.    

„Work and Travel UK‘ – tai nėra vien tik darbas Anglijoje, tai atostogos ir darbo praktika, malonumų bei praktinių darbo įgūdžių derinys. Programa yra puiki galimybė studentams bei absolventams įgyti neįkainojamos apmokamos darbo patirties viešbučių / klientų aptarnavimo sferoje, susipažinti su Jungtinės Karalystės darbo kultūra, patobulinti anglų kalbos žinias darbinėje aplinkoje, aplankyti gražiausias šalies vietas bei susirasti naujų draugų.


Reikalavimai dalyviams
  • Amžius: 18-30 metų;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Darbo patirtis aptarnavimo srityje būtų privalumas (viešbučiuose, maitnimo įstaigose, parduotuvėse ir pan.) - didelis privalumas
Pozicijos
Viešbučio registratūros darbuotojas, padavėjai, virtuvės pagalbiniai darbuotojai, kambarinės, pagalbiniai darbininkai.
Programos trukmė
3-12 mėnesiai.
Atlyginimas
Ne mažiau valstybės nustatyto minimalaus atlyginimo:
  • ne mažiau 6,15 Anglijos svarų/val., jei jums 18 - 20 metų;
  • ne mažiau 7,70 Anglijos svarų/val., jei jums 21 - 24  metai;
  • ne mažiau 8,21 Anglijos svarų/val., jei jums 25 metai ir daugiau.
Apgyvendinimas ir maitinimas
Dauguma darbo vietą suteikiančių kompanijų programos dalyviams suteikia apgyvendinimą ir maitinimą pačiame viešbutyje ar personalui skirtose patalpose netoli darbo vietos. Apgyvendinimo ir maitinimo kaina paprastai svyruoja nuo 30 iki 60 svarų/savaitę, tačiau gali būti ir išimčių.
Reikalingi dokumentai
  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • Motyvacinis laiškas anglų kalba;
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių;
  • Registracijos dokumentai (pateikia "ZIP Travel").
Programos kaina
Programos kaina - 450 Eur
SVARBU
Tiems, kurie nori vykti dirbti dviese: ši programa suteikia galimybę dirbti dviese vienoje vietoje, bet tai ne visada įmanoma, jei skiriasi jūsų anglų kalbos lygis ar turima patirtis.
Nori sužinoti daugiau?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs_Vilnius@ziptravel.lt arba programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12),


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu