Darbas Graikijoje

Graikija – tai kontrastų šalis. Šalis, galinti pasigirti puikiais paplūdimiais, nuostabiomis kalnuotomis vietovėmis, turtingu istoriniu paveldu bei daugybe nepaprasto grožio salų. Tai kelionė laiku iš praeities į dabartį ir atgal, kurioje bent kartą gyvenime sudalyvauti būtina kiekvienam. „ZIP Travel“ siūlo Jums galimybę aplankyti šią šalį, dalyvaujant stažuočių ir darbo programoje, prabangiuose 4-5* Graikijos viešbučiuose. Ši programa suteiks progą ne tik pajusti šalies dvasią, bet ir įgyti tarptautinės darbo patirties. „Work and Travel Greece“ – tai tuo pačiu atostogos ir darbas Graikijoje, malonumų bei praktinių darbo įgūdžių derinys.  Be viso to, tai ir puiki galimybė patobulinti užsienio kalbų gebėjimus, pažinti naują šalį, susirasti naujų draugų bei užsidirbti. Viešbučiai lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse, kelionės ir darbas Graikijoje gali tapti dar malonesniu vasaros potyriu.   


Reikalavimai dalyviams
  • 18-30 m.;
  • Geros anglų kalbos žinios. Užsienių kalbų (rusų, prancūzų, vokiečių, italų) mokėjimas būtų didelis privalumas;
  • Būti viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos studentu - didelis privalumas.
Darbo vieta
Prabangūs viešbučiai, esantys žemyninės Graikijos kurortuose bei Santorino, Kretos, Rodo, Koso bei Korfu salose.
Pozicijos
Padavėjai/os, virtuvės pagalbiniai darbuotojai, kambarinės, durininkai, administratorės/iai, animatoriai.
Darbo pradžios/pabaigos datos
Dauguma viešbučių pageidauja personalo balandžio – spalio mėn., tačiau galima ir kita trukmė.
Darbo valandos
48 val./ sav.
Maitinimas ir apgyvendinimas
Maitinimas bei apgyvendinimas suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.
Programos kaina
Programos kaina - 300 Eur
SVARBU
Dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo.
Reikalingi dokumentai
  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. - būtų privalumas; 
  • Europos sveikatos draudimo kortelė.
Nori sužinoti daugiau?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs_Vilnius@ziptravel.lt arba programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu