Darbas Ispanijoje

Pasiilgote saulės ir daugybės šypsenų žmonių veiduose? Siūlome keletui mėnesių pakeisti įprastą aplinką į tokią, kur nuolat šviečia saulė ir raibuliuoja žydra jūra, kartu įgyti ir neįkainojamos tarptautinės darbo patirties žemyninės Ispanijos bei Kanarų ir Balearų salų turistų pamėgtų kurortų viešbučiuose. „Work and Travel Spain“ – tai programa, skirta tiek studentams, tiek absolventams, ne vyresniems nei 30 metų, norintiems patobulinti anglų, ispanų kalbų įgūdžius, aplankyti gražiausius Ispanijos kurortus ir puikiai praleisti laiką.

„Work and Travel Spain“ – tai atostogos ir darbas Ispanijoje, malonumų bei praktinių darbo įgūdžių derinys. Programos dėka ne tik patobulinsite užsienio kalbų gebėjimus, pažinsite šalį, bet ir susirasite naujų draugų bei užsidirbsite. Prioritetas teikiamas viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos specialistams. Darbo patirtis nėra privaloma, tačiau visuomet yra didelis privalumas.

Darbas Ispanijoje paprastai skirstomas į du sezonus: vasaros (nuo balandžio iki lapkričio) ir žiemos (nuo lapkričio iki balandžio). Visais metų laikais salą aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio, tačiau visgi daugiausia jų sulaukiame vasaros sezonu. Paprastai darbdaviai Ispanijoje suteikia 40 val. per savaitę, tačiau liepos ir rugpjūčio mėnesiais – galimi ir viršvalandžiai. Stažuotės metu viešbučiai Ispanijoje stažuotojams nemokamai suteikia maitinimą bei apgyvendinimą. Įprastai stažuotojai yra apgyvendinami tame pačiame viešbutyje, kur ir dirba, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose. Ispanų kalba stažuotojams nėra privaloma, tačiau visuomet yra didelis privalumas.

Stažuotė ir darbas Ispanijoje atliekami prestižiniuose 4-5* žvaigždučių Ispanijos viešbučiuose. Kandidatams mokama iki 750 EUR stipendija per mėnesį.  Viešbučiai kontraktus paprastai siūlo iki 9 mėn. trukmės, tad galimybė darbui ir kelionėms išties laukia puiki. Be to, viešbučiai lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse kelionės ir darbas Ispanijoje gali tapti dar malonesniu vasaros potyriu.


Reikalavimai dalyviams
  • 18-30 m.;
  • Geros anglų kalbos žinios. Darbui registratūroje reikalingos puikios ispanų kalbos žinios;
  • Būti viešbučių administravimo, turizmo, maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) ar SPA paslaugų (kosmetologai, masažistai, kirpėjai, makiažo specialistai) sferos studentu - būtų didelis privalumas.
Darbo vieta
Balearų, Kanarų salos bei žemyninės Ispanijos miestai, esantys Viduržemio jūros pakrantėje.
Pozicijos
Viešbučio registratūros darbuotojas, padavėjų padėjėjai, virtuvės pagalbiniai darbuotojai, kambarinės, vaikų prižiūrėtojai viešbutyje, pagalbiniai darbininkai.
Darbo pradžios/pabaigos datos
Vasaros sezonui: balandžio – spalio mėn., žiemos sezonui: spalio – balandžio mėn.
Darbo valandos
40 val./ sav.
Maitinimas ir apgyvendinimas
Maitinimas 3 kartus per dieną bei apgyvendinimas 2-4 lovų kambaryje suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.
Reikalingi dokumentai
  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. - būtų privalumas; 
  • Europos sveikatos draudimo kortelė.
Programos kaina
Programos kaina - 300 Eur
SVARBU
Dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo.
Nori sužinoti daugiau?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs_Vilnius@ziptravel.lt arba programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu