Darbas Kipre

Pasitikite vasarą meilės ir grožio deivės Afroditės saloje, Kipre, esančiame Viduržemio jūros rytuose, netoli Turkijos, Sirijos bei Libano krantų. Tai sala - valstybė, garsėjanti ne tik savo antikinės kultūros paveldu, nuostabių kalnų grožiu, puikiais paplūdimiais, bet ir tuo, jog ši mažutė sala yra padalinti į dvi dalis: turkiškąją ir graikiškąją, kardinaliai besiskiriančias viena nuo kitos. Tad laikas pažinti šį unikalų kraštą kartu su „Work and Travel Cyprus“ programa!

Stažuotės ir darbas Kipre yra siūloma prestižiniuose 4-5* viešbučiuose. Programoje gali dalyvauti tiek studentai, tiek absolventai ne vyresni nei 30 metų. Prioritetas teikiamas viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos specialistams, tačiau patirtis nėra privaloma. Darbas Kipre paprastai trunka nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. Šiuo laikotarpiu salą aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio. Paprastai darbdaviai suteikia 40 val. per savaitę, tačiau liepos ir rugpjūčio mėnesiais – galimi ir viršvalandžiai. Stažuotės metu viešbučiai stažuotojams nemokamai suteikia maitinimą bei apgyvendinimą.  Įprastai stažuotojus apgyvendina tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose. Viešbučiai lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse, kelionės ir darbas Kipre gali tapti dar malonesniu vasaros potyriu.    Reikalavimai dalyviams
  • 18-30 m.;
  • Geros anglų kalbos žinios. Kitų užsienio kalbų mokėjimas - didelis privalumas;
  • Būti viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos studentu arba absolventu - didelis privalumas.
Darbo vieta
Prabangūs 4-5* Kipro salos viešbučiai
Pozicijos
Restorano darbuotojai, registratūros darbuotojai, animatoriai, kambarinės, pagalbinis aptarnaujantis personalas.
Darbo pradžios/pabaigos datos
Dauguma darbdavių pageidauja, kad personalas dirbtų balandžio – spalio mėn., tačiau ir kitokia trukmė yra galima.
Darbo valandos
Paprastai darbdaviai suteikia 40 val./ sav., piko metu (liepos, rugpjūčio mėn.) - 48 val./sav.
Maitinimas ir apgyvendinimas
Maitinimas 3 kartus per dieną bei apgyvendinimas dviviečiame kambaryje suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.
Reikalingi dokumentai
  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. - būtų didelis privalumas;
  • Europos sveikatos draudimo kortelė.
Programos kaina
Programos kaina - 300 Eur
SVARBU

Dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo.

Nori sužinoti daugiau?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs_Vilnius@ziptravel.lt arba programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu