Darbas Maltoje

Malta – tai nepaprasto grožio salų valstybė, esanti Viduržemio jūroje, pusiaukelėje tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos krantų. Aukštos klasės viešbučiai, vaizdingas kraštovaizdis, puikūs smėlio paplūdimiai bei krištolo skaidrumo jūra čia kasmet sutraukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Tad nepraleiskite progos pažinti šią šalį iš arčiau. Ši programa suteiks progą ne tik pajusti šalies dvasią, bet ir įgyti tarptautinės darbo patirties. „Work and Travel Malta“ – tai tuo pačiu atostogos ir darbas Maltoje, malonumų bei praktinių darbo įgūdžių derinys. Programos dėka ne tik patobulinsite užsienio kalbų gebėjimus, pažinsite šalį, bet ir susirasite naujų draugų bei užsidirbsite. Viešbučiai kontraktus paprastai siūlo iki 12 mėn. trukmės, tad galimybė darbui ir kelionėms išties laukia puiki. Be to, viešbučiai lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse, kelionės ir darbas Maltoje gali tapti dar malonesniu vasaros potyriu. 


Reikalavimai dalyviams
  • 18-30 m.;
  • Geros anglų bei vokiečių/prancūzų kalbos žinios darbui registratūroje. Puikios anglų kalbos žinios darbui viešbučio restorane;
  • Būti viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos studentu - didelis privalumas.
Darbo vieta
Prabangūs 4-5* Maltos bei Gozo salos viešbučiai.
Pozicijos
Restorano darbuotojai, registratūros darbuotojai, pagalbinis viešbučio personalas, virtuvės darbuotojai.
Darbo pradžios/pabaigos datos
Dauguma viešbučio pageidauja personalo balandžio – rugsėjo mėn., tačiau galima ir kitokia trukmė.
Darbo valandos
40 val./ sav.
Maitinimas ir apgyvendinimas
Maitinimas 3 kartus per dieną bei apgyvendinimas dviviečiame kambaryje suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.
Reikalingi dokumentai
  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. - būtų didelis privalumas;
  • Europos sveikatos draudimo kortelė.
Programos kaina
Programos kaina - 300 Eur
SVARBU
Dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo.
Nori sužinoti daugiau?
Skambink mums tel.: 8 700 555 25, rašyk el.paštu: programs_Vilnius@ziptravel.lt arba programs@ZipTravel.lt, užeik į ZIP Travel biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1) ar VILNIUJE (Klaipėdos g. 7 B - 12).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas