FRUIT LOGISTICA’ 2020

FRUIT LOGISTICA’ 2020  
TARPTAUTINĖ VAISIŲ IR DARŽOVIŲ MARKETINGO PARODA
2020.02.05-02.07. d. Berlynas, Vokietija
 
The world of fresh produce!
 
 
Kviečiame Jus vykti 2020 m. vasario 04-07 d. aplankyti vieną reikšmingiausių parodų tarptautinėje šviežių produktų pramonėje “FRUIT LOGISTICA‘ 2020 - Tarptautinę vaisių ir daržovių marketingo parodą”, rengiamą Berlyne, Vokietijoje. Paskutinėje 2019 m. vykusioje parodoje 137 500 m2 parodos plote 3 276 dalyviai iš 90 šalių realizavo savo verslo potencialą šviežių produktų rinkoje ir parašė savo sėkmės istoriją, o parodos organziatoriai sulaukė 78 269 lankytojų iš 135 šalių. Ši paroda apima kiekvieną šviežių produktų verslo sektorių ir pateikia išsamią informaciją apie paskutiniąsias naujoves, produktus ir paslaugas visose tarptautinės tiekimo grandinės vietose. Tai suteikia puikias tinklų ir kontaktų galimybes pagrindiniams sprendimų priėmėjams kiekviename pramonės sektoriuje.
 
 Parodos sektoriai:

•Švieži vaisiai
•Šviežios daržovės
•Grybai
•Bulvės
•Riešutai, džiovinti vaisiai
•Švieži komforto produktai
•Šviežios žolelės, daigai, prieskoniai
•Gėlės, augalai
•Ekologiški produktai
•Sąžiningos prekybos produktai
•Šaldyti vaisiai ir daržovės

Parodą aplankyti kviečiami šie verslo atstovai: vaisių ir daržovių augintojai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai, didmeninės ir mažmeninės prekybos, pakavimo, transportavimo ir sandėliavimo sričių specialistai, ir kt. Parodos metu vyks plati renginių programa: seminarai, pristatymai, forumai: „Fresh Produce Forum”, “Fruitnet World of Fresh Ideas”, “Future Lab” ir daug kitų renginių, kuriuose savo įžvalgomis dalinsis pasaulinio lygio ekspertai.
 
Informacija apie kelionę:
 
Kelionė su grupe autobusu vyks: 2020 m. vasario mėn. 04–07 d. 
Kelionės kaina: 185 Eur/asm. 
Kelionės kainą sudaro: kelionė komfortišku autobusu, 2 nakvynės (su pusryčiais) dviviečiame kambaryje viešbutyje Lenkijoje, 1 nakvynė (su pusryčiais) dviviečiame kambaryje viešbutyje Vokietijoje, draudimas, kelionės vadovo paslaugos, kelių ir ekologijos mokesčiai, apžvalginė ekskursija. 

Kelionė lėktuvu vyks: 2020 m. vasario 04-07 d. 
Kelionės kaina: nuo 259 Eur/asm. 
Kelionės kainą sudaro: lėktuvo bilietas maršrutu „Vilnius-Berlynas-Vilnius”, 3 nakvynės dviviečiame kambaryje viešbutyje*** Berlyne (su pusryčiais).

Pastoviems klientams ir grupėms pritaikysime nuolaidą!
 
Parodos bilietų kaina: 32 Eur/1 d.; 60 Eur/visoms dienoms. 
 

Išsamesnė informacija bei registracija: tel.: +370 615 28130; arba el-paštu: parodos@ziptravel.lt

Kelionių organizatorius: „ZIP Travel“, Klaipėdos g. 7B-12, LT- 01117 Vilnius. www.ZipTravel.lt


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas