Teztour taisyklės

Turite klausimų? Reikia pagalbos? Būtinai patarsime! Skambinkite 8 700 55525, rašykite keliones@ziptravel.lt
 
Kelionės REZERVAVIMAS
Užpildykite visą kelionės rezervavimui reikalingą informaciją.
Pasirinkite reikiamą kelionės kryptį bei datas.
Pasirinkite skrendančių keleivių skaičių. Jei keliauja vaikai, reikės nurodyti jų amžių kelionės metu.
Užpildę reikiamus laukelius, spauskite „Ieškoti" ir laukite, kol sistema pateiks Jums kelionės variantus.
Išsirinkę Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį pasiūlymą, spauskite "Pasirinkti".
Suvedus keliautojų duomenis, spauskite “Rezervuoti“.
 
REZERVACIJOS PATVIRTINIMAS
Kai Jūsų rezervacija bus patvirtinta, el. paštu gausite pranešimą su rezervacijos patvirtinimo numeriu.
Jei negavote pranešimo el. paštu, gali būti, kad blogai  įvedėte el. pašto adresą.
Jei adresas įvestas gerai ir tokio pranešimo negaunate per 12 val., po kelionės apmokėjimo informuokite el. paštu: keliones@ziptravel.lt arba telefonu 8 700 555 25.
 
KELIONĖS DRAUDIMAS
Nepamirškite pasirūpinti medicininiu ir nelaimingų atsitikimų draudimu kelionės metu. Draudimą galite užsakyti: www.ziptravel.lt
 
REGISTRACIJA SKRYDŽIUI
Registracija į skrydį pradedama likus 2 valandoms iki numatyto išvykimo laiko. Registracija baigiama likus 30-45 minučių iki numatyto išvykimo laiko. Kiekvienu atveju keleivis privalo pasitikslinti baigiamos registracijos informaciją su aviakompanija ar UAB „ZIP Travel“ konsultantu. Pasibaigus registravimo laikui, keleivis nebus priimtas į skrydį jokiomis aplinkybėmis.
Nepamirškite pasitikrinti skrydžio detalių likus bent 1 parai iki kelionės. 
 
 
APRIBOJIMAI
Kiekvienos kelionės taisyklės gali numatyti tam tikrus apribojimus datos keitimui ar grąžinimui. Bet koks  datos, maršruto ar keleivio vardo/pavardės keitimas gali būti draudžiamas arba papildomai apmokestintas. Pasitikslinkite su mūsų konsultantais.
 
PATIKRINIMAS PRIEŠ SKRYDĮ
Prieš skrydį visiems išvykstantiems keleiviams ir jų bagažui privalomai turi būti atliktos aviacijos saugumo tikrinimo procedūros, kurias vykdo oro uosto aviacijos saugumo darbuotojai. Tai daroma tam, kad į saugumo zonas ar į orlaivius nebūtų įnešti draudžiami ar pavojingi daiktai. 
 
BAGAŽAS
Jūsų ir kitų keleivių saugumui bei patogumui kiekvienas keleivis į lėktuvo saloną gali pasiimti tik 1 vienetą rankinio bagažo. Įprastai leidžiamas rankinio bagažo svoris nuo 5 iki 10 kilogramų, registruojamo bagažo svoris nuo 15 iki 32 kilogramų. Bagažas turi atitikti aviakompanijos, su kuria skrendate, taikomus svorio ir dydžio apribojimus. Rankiniame bagaže LEIDŽIAMA turėti tik nedidelius kiekius skysčių. Skysčiai turi būti atskiruose, ne didesniuose nei 100 mililitrų, induose. Šiuos indus turite įdėti į vieną permatomą ir užsegamą plastikinį, ne didesnį nei 1 litro, krepšelį. Vienas krepšelis - vienam keleiviui. Daiktai, kuriuos DRAUDŽIAMA gabenti orlaivio krovinių skyriaus bagaže: sprogstamieji įtaisai, įskaitant detonatorius, sprogdiklius, granatas, minas ir sprogmenis; dujos, įskaitant propaną ir butaną; degūs skysčiai, įskaitant benziną ir metanolį; degiosios kietosios ir reaktyvios medžiagos, įskaitant magnį, prakuras, fejerverkus ir signalines raketas; oksidacinės medžiagos ir organiniai peroksidai, įskaitant balinamąsias medžiagas ir automobilio remontui naudojamas priemones; nuodingosios ar infekcinės medžiagos, įskaitant žiurkių nuodus ir infekuotą kraują; radioaktyviosios medžiagos, įskaitant medicininius arba komercinius izotopus; korozinės medžiagos, įskaitant gyvsidabrį ir transporto priemonių akumuliatorius; transporto priemonės kuro sistemos sudedamosios dalys, kuriose buvo kuro. Dėl išsamesnės informacijos apie rankinio bagažo vežimo sąlygas ir taisykles prašome kreiptis į Jus skraidinančią aviakompaniją arba į UAB „ZIP Travel“ konsultantą avibilieto įsigijimo metu.    
 
Keliaudami lėktuvu NEPAMIRŠKITE: kelionės dokumentų, galiojančio paso bent 6 mėn. nuo planuojamo grįžimo datos (arba ID kortelės, jei keliaujate į ES šalis), galiojančios vizos, medicininių išlaidų draudimo, skiepų pažymėjimo (jei to reikalauja šalies į kurią vykstama įstatymai), užsienio valiutos, kreditinių kortelių, tarptautinės studento/jaunimo/pedagogo nuolaidų kortelės (ją įsigyti galite čia: www.ZipTravel.lt), patikrinti įvažiavimo į kitas šalis sąlygas (dauguma pasaulio šalių reikalauja, kad įvažiuodamas keleivis turėtų tam tikrą pinigų sumą ir/ar bilietą kelionei tęsti arba bilietą skrydžiui atgal). Be galiojančio paso ar reikalingų vizų Jūs nebūsite įleisti į lėktuvą. Plačiau: www.urm.lt . Likus keletui dienų iki skrydžio, pasitikrinkite su mūsų konsultantais ar nesikeitė Jūsų skrydžio detalės. 
 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas