Vizos

Viza – tai požymis, kad valstybė asmeniui ar jų grupei leido atvykti į savo teritoriją. Vizą turėti yra privaloma, išskyrus tuos atvejus, jei yra priimtas tarpvalstybinis susitarimas dėl asmenų bevizių kelionių. Prieš planuojant kelionę, visuomet pasidomėkite, ar Jums bus reikalinga viza. Išsamesnę informaciją dėl vizos į pasirinktą šalį rasite skiltyse prie konkrečios šalies.

Norime informuoti, jog vizos paraiškos visuomet pradedamos nagrinėti tik tuomet, kai pareiškėjas ar jo įgaliotas atstovas pateikia visus dokumentus ambasadai. Trūkstant dokumentų vizos paraiškos nagrinėjimas yra atidedamas. Taip pat ambasada gali pareikalauti pateikti papildomų dokumentų ar duomenų bei pasikviesti pareiškėją individualiam pokalbiui apie planuojamos kelionės detales. Visi dokumentai turi atitikti vizos gavimui keliamus reikalavimus, kurie yra nustatyti vizų gavimo įstatymuose. Mokestis už vizą yra sumokamas iki dokumentų pateikimo ambasadai. Ambasadai vizos neišdavus mokestis nėra grąžinamas.

Mūsų agentūros darbuotojai Jums padės ruošiant dokumentus vizoms į įvairias pasaulio šalis. Greitai, profesionaliai ir pigiai vizos į Baltarusiją, Rusiją, Kazachstaną, Kiniją, Indiją, Pietų Afrikos Respubliką, Australiją bei kitas šalis, ESTA turistinis leidimas į JAV, ETA turistinis leidimas į Kanadą. Kiekvienos šalies vizų kainos pateikiamos eurais. Prieš kreipiantis dėl norimo tipo vizos, prašome vizos kainą pasitikslinti mūsų biure. Vizų kainos gali keistis. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis telefonu: 8 700 555 25, rašykite el. paštu: info@ZipTravel.lt arba atvykite į artimiausią "ZIP Travel“ biurą.

Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog mūsų kelionių agentūra neatsako už vizų išdavimą/neišdavimą, trukmę bei vizų galiojimo laikotarpį. Neturint vizos nerekomenduojame įsigyti kelionės bilietų arba užsisakyti viešbučių.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas