Darbas užsienyje

Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios šių dienų jaunimas sunkiai susiranda darbą, atitinkantį jų įgytą išsilavinimą bei susikurtus lūkesčius, yra darbo praktikos nebuvimas. "ZIP Travel“ siūlomos stažuotės bei apmokama darbo praktika Europoje yra puiki išeitis atsidūrus tokioje situacijoje. Sezoninis darbas užsienyje dar būnant studentu padės žymiai lengviau apsispręsti dėl būsimos karjeros, o galbūt ir tolimesnių studijų galimybės. Darbai Europoje – tai taip pat puiki galimybė pažinti mūsų senąjį žemyną, nenutolant toli nuo gimtųjų namų, patobulinti anglų kalbos įgūdžius, o taip pat ir išmokti kitų užsienio kalbų, tokių kaip ispanų, graikų, norvegų ar islandų. "ZIP Travel“ siūlo puikią galimybę visa tai įgyvendinti, dalyvaujant stažuočių bei apmokamos darbo praktikos programose Europoje.

Stažuotės bei sezoninis darbas užsienyje suteikia galimybę įgyti patirties prestižinių 4-5* viešbučių maitinimo bei klientų aptarnavimo srityse. "ZIP Travel“ partnerių siūlomi darbai Europoje yra šiose šalyse: Didžiojoje Britanijoje, Maltoje, Kipre, žemyninėje Ispanijoje, Balearų bei Kanarų salose, o taip pat žemyninėje Graikijoje bei Koso, Rodo, Korfu, Kretos bei Santorino salose, Norvegijoje bei Islandijoje. Programoje dalyvauti gali 18-30 m. jaunimas. Tai programa, skirta tiek studentams, tiek absolventams. Priklausomai studijų krypties, turimos darbo patirties, anglų bei kitų užsienio kalbų mokėjimo, programos dalyviai užima įvairias pozicijas viešbučiuose: nuo virtuvės personalo iki viešbučio registratūros darbuotojų. Darbas užsienyje gali trukti nuo 3 iki 12 mėnesių, o paieškos – nuo keleto dienų iki kelių savaičių.

Priklausomai nuo šalies stažuotojams yra mokamas arba valandinis, arba iš anksto sutartas mėnesinis atlygis. Tiesioginio klientų aptarnavimo pozicijose (pvz.: restoranų personale) neretai galimi ir puikūs arbatpinigiai. Daugumoje šalių viešbučiai personalui suteikia nemokamą apgyvendinimą, o neretai ir maitinimą. Sezoninis darbas užsienyje taip pat yra puiki galimybė poroms ar draugams, norintiems stažuotei išvykti kartu, kadangi dauguma viešbučių suteikia palankias sąlygas šiuo klausimu.   

Work and Travel/Internship Europe – tai nėra vien tik darbas užsienyje. Programos metu turėsite galimybę aplankyti žymiausias stažuotės šalies vietas, artimiau susipažinti su vietiniais žmonėmis, pajusti jų gyvenimą ritmą, palyginti kultūrų skirtumus bei panašumus. Šiose programose galite dalyvauti neribotą kiekį kartų. Tad kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo būsima karjera, tuo daugiau reikiamos patirties sukaupsite. Jei šiandien jau pradėjote planuoti savo ateitį, susisiekite su mumis, o mes pasistengime pagal Jūsų pageidavimus surasti tinkamiausią darbo praktikos ar stažuotės vietą.


 Išbandyk save Viešbučių aptarnavimo srityje vienoje iš mūsų siūlomų šalių:


Galerija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Tik patys geriausi savaitiniai pasiūlymai, jokio spamo, lengvas atsisakymas