Darbas Islandijoje

Kelionės ir darbas Islandijoje – tai programa jaunimui žavingoje kontraktų šalyje, apie įsikūrusioje Atlanto vandenyno šiaurinėje dalyje, apie 300 km į rytus nuo Grenlandijos ir apie 1000 km į vakarus nuo Norvegijos. Islandija yra rečiausiai apgyvendinta valstybė Europoje. Sostinė Reikjavikas yra šiauriausiai įsikūrusi valstybės sostinė, jos zonoje gyvena apie du trečdaliai visų šalies gyventojų. Islandijos klimatas pakankamai švelnus dėl ją šildančios šiltosios Golfo srovės, tad čia malonu atvykti ne tik šiltuoju metų laiku. Vis dar klausiate kodėl Islandija? Nes tai šalis, žavinti savo stulbinančiu natūralios gamtos grožiu, didingais ugnikalniais, ledynais, geizeriais, lagūnomis, savitu gyvūnijos pasauliu, spalvinga, unikalia miesto  bei šarminga  kaimo architektūra, keliautojų nepaliekančiomis abejingais nuostabaus grožio Šiaurės pašvaistėmis ir dar daugybe kitų dalykų!
 
Kelionės ir darbas Islandijoje - tai programa, suteiksianti galimybę iš arti pažinti nepaprasto grožio salą, pagilinti jau turimas žinias ar įgyti naujos darbo patirties, susirasti naujų draugų iš viso pasaulio, išmokti naują kalbą bei užsidirbti. Būsimiems stažuotojams darbas Islandijoje siūlomas dviejuose sektoriuose: turizmo bei žemės ūkio. Turizmo sektoriuje pagrindinės pozicijos yra šios: pagalbiniai virtuvės darbuotojai, virėjai, kambarinės, padavėjai, skalbyklų darbuotojai,  pagalbinis viešbučių/svečių namų personalas, registratūros darbuotojai ir pan. Tuo tarpu žemės ūkio sektoriuje stažuotojai laukiami žemės ūkio gėrybių bei galvojų (avių, arklių, karvių) fermose.
 
Kelionės ir darbas Islandijoje – programa skirta tiek studentams, tiek absolventams, norintiems įgyti darbo patirties, pažinti naują šalį bei prasmingai praleisti laisvą laiką. Ši apmokamo darbo praktikos programa trunka nuo 3 mėnesių iki vienerių metų, tad ją puikiai gali išnaudoti studentai  tiek vasaros atostogų, tiek akademinių atostogų, kurios mokymosi įstaigose paprastai trunka iki vienerių metų, metu. Stažuotojams mokamas atlygis, kuris paprastai atitinka minimalų šalies valandinį darbo užmokestį. Taip pat dauguma darbdavių už nedidelį papildomą mokestį suteikia apgyvendinimą ir nemokamą maitinimą.
 
Kelionės ir darbas Islandijoje – tai malonumų bei praktinių darbo įgūdžių derinys. Programos dėka ne tik patobulinsite užsienio kalbų gebėjimus, pažinsite šalį, bet ir susirasite naujų draugų bei užsidirbsite. Prioritetas teikiamas viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai) sferos specialistams. Programos dalyviams yra privaloma bent 1 metų darbo patirtis. Pasitaiko viešbučių bei ūkių, kurie yra lankstūs atvykstantiems į programą draugams ar poroms, tad keliaujant su geriausiu draugu/-e ar antrąja puse, kelionės ir darbas Islandijoje gali tapti dar malonesniu potyriu.
 
Programos sektoriai
 • Turizmo sektorius (viešbučiai, svečių namai, kaimo turizmo sodybos, restoranai, kavinės);
 • Žemės ūkio sektorius (galvijų bei žemės ūkio produkcijos fermos).

Pozicijos ir atlygis

 • Turizmo sektoriuje: pagalbiniai virtuvės darbuotojai, virėjai, kambarinės, padavėjai, skalbyklų darbuotojai,  pagalbinis viešbučių/svečių namų personalas, registratūros darbuotojai; Mėn. atlygis atskaičius mokesčius, maistą bei apgyvendimą - apie 1000 Eur.
 • Žemės ūkio sektoriuje: darbuotojai žemės ūkio gėrybių fermose, avių, arklių, karvių fermose (šėrimas, priežiūra). Mėn. atlygis atskaičius mokesčius, maistą bei apgyvendimą - apie 1200 Eur.

Programos trukmė: 3 - 12 mėnesių.

Reikalavimai dalyviams:

 • Amžius nuo 18 iki 30 metų;
 • Geros anglų kalbos žinios (pageidaujama ne žemesniu nei B2 lygiu). Turizmo sektoriuje papildomų užsienio kalbų mokėjimas (prancūzų, vokiečių, italų ar ispanų) - didelis privalumas;
 • Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
 • Gera fizinė būklė;
 • Bent 1 metų darbo patirtis (turima patirtis nebūtinai turi būti turizmo ar žemės ūkio sektoriuose).

Reikalingi dokumentai:

 • Registracijos anketa;
 • CV anglų kalba;
 • Motyvacinis laiškas anglų kalba;
 • Pasas;
 • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
 • Neteistumo pažyma (su vertimu į anglų kalbą);
 • 2 rekomendacijos iš buvusių darbdavių (anglų kalba);
 • Draudimo polisas (jei vykstama iki 3 mėn. trukmei - Europos sveikatos draudimo kortelė).

Programos kaina - 750 Eur.

Nori sužinoti daugiau?

Skambink mums tel.: 870055525, rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt arba programs_Vilnius@ZipTravel.ltTurite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu