Kelionės grupėms

Keliauti su draugais visada smagiau ir pigiau! Tokios kelionės patikrina ir suartina draugus, leidžia kartu patirti ir dalintis visomis kelionės akimirkomis. Jei grupę sudaro ne mažiau 6 asmenų, Jūsų draugų ar kolegų kompanijai taikome specialias nuolaidas. Ir nesvarbu, ar vyksite autobusu, ar lėktuvu. Galime pasiūlyti jau paruoštus pažintinių kelionių maršrutus arba suplanuoti kelionę pagal Jūsų poreikius. Poilsinėms kelionėms galime užsakyti individualų Jūsų grupės pervežimą iš oro uosto į viešbutį, suplanuoti ekskursijas ar vakarinę programą.

Daugelis šiandienos įmonių vadovų motyvuoja kolektyvus organizuodami keliones įmonės darbuotojams. Tai puiki galimybė kolektyvui pabendrauti neformalioje aplinkoje, labiau pažinti kolegas, smagiai praleisti laiką ir pakilios nuotaikos sugrįžus vėl kibti į darbus. Tokias keliones mes galime suorganizuoti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Vaikams taip pat esame paruošę puikių kelionių į Europos pramogų parkus. Jei norite, kad Jūsų vaikai smagiai praleistų laiką kartu su klasės draugais Legolende, Heide parke, Disneilende ar kitame pramogų parke – kreipkitės į mus ir mes įgyvendinsime šiuos vaikų norus!

Patikėkite kelionės planavimo rūpesčius mums, o mes pasistengsime, kad ši kelionė paliktų kuo geriausią įspūdį!

Konkrečių pasiūlymų ir kainų teiraukitės mūsų biuruose.  


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu