Pažintinės kelionės

Norintiems atostogų metu labiau pažinti svečią šalį keliaujant po ją, siūlome rinktis pažintines keliones autobusu arba lėktuvu. Galite rinktis iš galybės siūlomų maršrutų, pradedant nuo 2 dienų kelionių į artimiausias šalis iki kelių savaičių tolimesnėmis pažintinėmis – poilsinėmis kelionėms. Siūlome Jums poilsines ir pažintines keliones lėktuvu su mūsų partneriais  iš Lietuvos, Vokietijos ir Lenkijos.
 
Populiariausiomis pažintinėmis kelionėmis autobusu išlieka kelionės po Italiją, Prancūziją, Kroatiją, Baltijos šalis. Mokinių atostogų metu siūlome įdomias pažintines keliones autobusu į pramogų parkus. Daugeliui vaikų tai didžiausia atostogų svajonė! Kelionė autobusu niekad neprailgs, nes Jus lydės gidas, kuris pasirūpins, kad ši pažintinė kelionė autobusu būtų kuo smagesnė, išsamiai papasakos apie pravažiuojamas vietas, surengs smagių žaidimų, konkursų. Pažintinės kelionės skatina jus artimiau susipažinti su lankomos šalies žmonėmis, kultūra, istorinėmis vietomis, tradicijomis. Tai yra nepakartojama galimybė Jums tobulėti ir augti.

Palankiausias metas įsigyti pažintines keliones yra išankstiniai kelionių pardavimai. Galėsite iš anksto pasirinkti Jums geriausią sėdėjimo autobuse vietą, o taip pat pasinaudoti išankstinėmis nuolaidomis.

Poilsinės ir pažintinės kelionės su "ZIP Travel" - geriausias pasirinkimas Jūsų atostogoms. Garantuojame nepamirštamus įspūdžius bei puikų poilsį!


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu