Metai Kanadoje: gyvenk, dirbk ir studijuok

Kanada – nuostabaus grožio šalis. Didžiąją dalį šalies ploto užima miškai su laukiniais gyvūnais, ežerai ir snieguotos viršukalnės. Kanada pasižymi ne tik išskirtiniu kraštovaizdžiu, bet ir aukštu pragyvenimo lygiu. Vankuveris ir Torontas nuolat puikuojasi „The Economist Intelligence Unit“ sudarytame labiausiai tinkančių gyventi miestų reitinge. O Kanados aukštojo mokslo sistema pritraukia vis daugiau tarptautinių studentų, kurie po studijų pasilieka Kanadoje ir čia siekia karjeros aukštumų. Tu gali pasinaudoti šia galimybe pažinti šalį, gyvenant, studijuojant ir dirbant.

Studijuoti galima daugelyje Kanados miestų: gyvenimo lygiu garsėjančiame Vankuveryje, snieguotame Vistleryje arba didžiausiame Kanados mieste Toronte ir kt. Studento viza leidžia dirbti ir užsidirbti mokslams bei pragyvenimui. Dar geriau, kad po studijų baigimo turi galimybę pasilikti Kanadoje neribotam laikui ir įsitvirtinti!

Jei svajoji apie patirtį, o gal ir ateitį Kanadoje, nedvejok, kreipkis! Išsamiai papasakosime apie visas programos galimybes ir, jei aktualu, pasiūlysime asmeniškai pritaikytą programos finansavimo būdą.

Reikalavimai dalyviams:

  • ne mažiau 18 m. amžiaus;
  • būti baigus bent pagrindinę mokyklą;
  • anglų kalbos žinios.
Apie studijas Kanadoje
 
Aukštojo mokslo įstaigos Kanadoje gali teikti aukštąjį neuniversitetinį ir aukštąjį universitetinį išsilavinimą. Priklausomai nuo studijų trukmės ir srities, gali būti įgyjamas bakalauro laipsnis (3-4 metai), magistro laipsnis (2 m.) arba daktaro laipsnis (3-5 m.).
 
Aukštąjį neuniversitetinį išsilavinimą teikiantys Kanados koledžai siūlo įvairiausias studijas: nuo grožio ir sveikatos srities iki verslo ir inžinerijos mokslų. Baigus šias studijas, gali būti įgyjamas sertifikatas, diplomas arba profesinis bakalauras.
 
Paprastai valstybiniuose koledžuose ir universitetuose mokslo metai skiriami į du semestrus. Todėl nauji studentai kviečiami nuo rugsėjo arba sausio. Privačiuose koledžuose nauji studentai priimami beveik kiekvieną mėnesį, todėl registruotis galima bet kada.
 
Galima rinktis studijų programas kartu su 24 savaites trunkančia apmokama praktika. Ši praktika – pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Įgausi tarptautinės kvalifikuoto darbo patirties, užmegsi naudingų pažinčių ir mokysiesi iš geriausių Kanadoje.
 
Koledžai padeda pasirinkti geriausią vietą praktikai. Gausi daugybę naudingų patarimų, kaip ir kur ieškoti darbo, kaip sukurti patrauklų CV ir gerai pasiruošti darbo pokalbiui.
 
Studijų metu galėsi dirbti pusę darbo dienos, iki 20 val. per savaitę, o per atostogas – 40 val. per savaitę. Dažniausiai siūlomos darbo pozicijos aptarnavimo sferoje: kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, slidinėjimo trasose ir kt.
 
Atlyginimas priklauso nuo darbo pozicijos ir Kanados regiono, kuriame dirbsi, tačiau jis gali svyruoti nuo 11 iki 14 Kanados dolerių (CAD) per val., atskaičius mokesčius.
 
Galimybė įsitvirtinti
 
Įgijęs aukštojo neuniversitetinio mokslo diplomą, studijas gali tęsti bendruomeniniuose koledžuose (angl. Transfer College). Dalis kreditų gali būti užskaityti, todėl mokslas kainuos pigiau. Po studijų koledže, turėsi teisę į vienų metų darbo leidimą Kanadoje.
 
Kanada suteikia šansus talentingiems tarptautiniams studentams susikurti ateitį ir prisidėti prie šalies ekonomikos lygio augimo savo darbu bei verslo idėjomis. Gali pretenduoti pasilikti šalyje neribotam laikui, jei turi kanadietiškos darbo patirties, puikias anglų k. žinias ir išsilavinimą.
 
Nori sužinoti daugiau?
 
Skambink mums tel.: 870055525, rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt arba programs_Vilnius@ZipTravel.lt


Galerija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu