Metai Kanadoje: gyvenk, dirbk ir studijuok

Kanada – nuostabaus grožio šalis. Didžiąją dalį šalies ploto užima miškai su laukiniais gyvūnais, ežerai ir snieguotos viršukalnės. Kanada pasižymi ne tik išskirtiniu kraštovaizdžiu, bet ir aukštu pragyvenimo lygiu. Vankuveris ir Torontas nuolat puikuojasi „The Economist Intelligence Unit“ sudarytame labiausiai tinkančių gyventi miestų reitinge. O Kanados aukštojo mokslo sistema pritraukia vis daugiau tarptautinių studentų, kurie po studijų pasilieka Kanadoje ir čia siekia karjeros aukštumų. Tu gali pasinaudoti šia galimybe pažinti šalį, gyvenant, studijuojant ir dirbant.

Studijas galima rinktis trijuose Kanados miestuose: gyvenimo lygiu garsėjančiame Vankuveryje, snieguotame Vistleryje arba didžiausiame Kanados mieste Toronte. Studento viza leidžia dirbti ir užsidirbti mokslams bei pragyvenimui. Dar geriau, kad po studijų baigimo turi galimybę pasilikti Kanadoje neribotam laikui ir įsitvirtinti!

Jei svajoji apie patirtį, o gal ir ateitį Kanadoje, nedvejok, kreipkis! Išsamiai papasakosime apie visas programos galimybes ir, jei aktualu, pasiūlysime asmeniškai pritaikytą programos finansavimo būdą.

Reikalavimai dalyviams:

  • ne mažiau 18 m. amžiaus;
  • būti baigus bent pagrindinę mokyklą;
  • anglų kalbos žinios.
Apie studijas Kanadoje
 
Galima rinktis iš skaitmeninio marketingo, tarptautinio verslo, turizmo studijų ir įgyti sertifikatą arba diplomą. Studijų trukmė įvairi, pageidaujantys gauti specialybinį diplomą turės mokytis metus, o sertifikato gavimo studijų trukmė - pusmetis. Taip pat yra galimybė studijuoti dvi skirtingas specialybes ir įgyti dvigubą diplomą. Nauji studentai priimami beveik kiekvieną mėnesį, todėl registruotis galima bet kada.
 

Rekomenduojame rinktis ilgesnes 48 savaičių trukmės studijas. Pagal šią studijų programą galima ir 24 savaites trunkanti apmokama praktika. Ši praktika – pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link. Įgausi tarptautinės kvalifikuoto darbo patirties, užmegsi naudingų pažinčių ir mokysiesi iš geriausių Kanadoje.

Koledžas padeda pasirinkti geriausią vietą praktikai. Gausi daugybę naudingų patarimų, kaip ir kur ieškoti darbo, kaip sukurti patrauklų CV ir gerai pasiruošti darbo pokalbiui.

Apie darbą Kanadoje

Studijų metu galėsi dirbti pusę darbo dienos, iki 20 val. per savaitę, o per atostogas – 40 val. per savaitę. Dažniausiai siūlomos darbo pozicijos aptarnavimo sferoje: kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, slidinėjimo trasose ir kt. Po pirmųjų 24 studijų savaičių turėsi galimybę dirbti iki 40 val. per savaitę.

Atlyginimas priklauso nuo darbo pozicijos ir Kanados regiono, kuriame dirbsi, tačiau jis gali svyruoti nuo 11 iki 14 Kanados dolerių (CAD) per val., atskaičius mokesčius.

Galimybė įsitvirtinti

Įgijęs aukštojo neuniversitetinio mokslo diplomą, studijas gali tęsti bendruomeniniuose koledžuose (angl. Transfer College). Dalis kreditų gali būti užskaityti, todėl mokslas kainuos pigiau. Po studijų koledže, turėsi teisę į vienų metų darbo leidimą Kanadoje.

Kanada suteikia šansus talentingiems tarptautiniams studentams susikurti ateitį ir prisidėti prie šalies ekonomikos lygio augimo savo darbu bei verslo idėjomis. Gali pretenduoti pasilikti šalyje neribotam laikui, jei turi kanadietiškos darbo patirties, puikias anglų k. žinias ir išsilavinimą.

Nori sužinoti daugiau?

Skambink mums tel.: 870055525, rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt arba programs_Vilnius@ZipTravel.ltGalerija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu