Draudimas

Susiruošus į komandiruotę, svetur praleisti atostogų, ar vykstant į verslo kelionę už Lietuvos ribų, tikslinga įsigyti kelionių draudimo polisą. Be abejo, niekas išvykdamas neketina susirgti, nukentėti nelaimingo atsitikimo metu. Įsigijus kelionių draudimo polisą, į kelionę galėsite leistis saugiau. Išsamesnės informacijos prašome teirautis artimiausiame "ZIP Travel" biure Vilniuje arba Kaune bei užpildant žemiau esančią užklausos formą.Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas
Apsidraudus vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu, atlyginamos būtinos gydymo užsienyje išlaidos dėl ūminės ligos ar traumos, taip pat atlyginamos būtino medicininio pervežimo į Lietuvą tolimesniam gydymui išlaidos ir būtinos palaikų pervežimo į Lietuvą išlaidos.
Vykstančiųjų į užsienį draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
Vykstančiųjų į užsienį draudimas nuo nelaimingų atsitikimų – tai draudimas, kai draudimo išmokos išmokamos mirties, neįgalumo, kaulų lūžių ir laikino neįgalumo atveju.

Dar viena papildoma nelaimingų atsitikimų draudimo rizika yra laikinas neįgalumas. Įvykus nelaimingam atsitikimui ir apdraustajam tapus neįgaliu, draudimo išmokos būtų mokamos už tokius sveikatos pakenkimus ir traumas: Galvos ir stuburo smegenų traumos; sąnarių išnirimai; raiščių, raumenų, sausgyslių, meniskų plyšimai; trauminis vidaus organų sužalojimas; minkštųjų audinių sužalojimas; apsinuodijimai; nudegimai; nušalimai.

Profesinė rizika (išskyrus tarnautojus, biuro darbuotojus) pagal šį draudimą neapdraudžiama.

Galima pasirinkti vieną iš dviejų draudimo sumų variantų, skirtų Vykstančių į užsienį draudimui nuo nelaimingų atsitikimų:
  1. Neįgalumas 20.000 EUR, mirtis 10.000 EUR, kaulų lūžiai 3.000 EUR, laikinas neįgalumas 3.000 EUR;
  2. Neįgalumas 10.000 EUR, mirtis 5.000 EUR, kaulų lūžiai 3.000 EUR, laikinas neįgalumas 3.000 EUR.
Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų negali būti apdrausti:
  1. Vaikai iki 3 metų amžiaus ir 65 metų amžiaus bei vyresni asmenys;
  2. Vykstantys į oficialias sporto varžybas, vykstantys dirbti fizinio darbo;
  3. Vykstantys poilsiauti su padidinta laisvalaikio sporto rizika (išskyrus slidinėjimą).

Asmenims nuo 5 iki 25 metų amžiaus taikoma 10% nuolaida.

Svarbu: Šiuo draudimu draudžiama tik kartu su Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu.

Kelionės bagažo draudimas

Vykstant į užsienį trumpesniam laikotarpiui (iki 45 dienų) galima apsidrausti kelionės bagažą. Apdraudžiamas bagažas, jeigu jis prarandamas arba pavėluotai pristatomas. Bagažo vėlavimo atveju, atlyginamos dokumentais pagrįstos išlaidos, ne daugiau kaip 175 EUR, įsigyjant priverstinius pirkinius, kai bagažas į paskirties vietą vėluoja daugiau kaip 6 val.

Draudimo išmoka taip pat mokama už nuostolius dėl vagystės iš pastatytos ar užrakintos transporto priemonės, dėl vagystės su įsilaužimu, dėl apiplėšimo, taip pat, jei jis apgadinamas dėl gaisro, gamtinių jėgų poveikio ir kitų atvejų, išvardintų taisyklėse. Neapdraudžiami pinigai, vertybiniai popieriai, bilietai ir jų rūšių dokumentai, elektroninė duomenų apdorojimo technika. Bagažui taikoma 25 EUR besąlyginė išskaita. Išskaita netaikoma, kai žala padaroma oficialiai perduotam saugoti bagažui.

Galima pasirinkti vieną iš trijų draudimo sumų: 500 EUR, 750 EUR, 1000 EUR.

Viename draudimo liudijime gali būti apdrausti tik vienoda draudimo suma draudžiantys savo bagažą asmenys ar šeimos nariai. Didžiausia draudimo suma vienam asmeniui yra 1000 EUR.

Svarbu: Šiuo draudimu draudžiama tik kartu su Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu.

Civilinės atsakomybės draudimas

Tai privataus asmens civilinės atsakomybės draudimas kelionės užsienyje metu. Apdraudžiama apdraustojo atsakomybė už kitam asmeniui dėl neatsargumo padarytą žalą. Žala gali būti padaryta kito asmens sveikatai ar jo turtui. Draudėjas gali pasirinkti draudimo sumą 25.000 EUR arba 50.000 EUR. Taikoma besąlyginė išskaita 60 EUR (ji yra įrašyta į draudimo liudijimą). Nepilnamečių vaikų (iki 16 metų) civilinė atsakomybė apdrausta kartu su apdraustais tėvais.

Svarbu: Šiuo draudimu draudžiama tik kartu su Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu.

Kelionės finansinių nuostolių draudimas

Atlyginamos išlaidos, susijusios su apdrausto asmens išlaidomis, susijusiomis su užsakytos ir apmokėtos kelionės atšaukimu arba nutraukimu, taip pat pavėlavimu išvykti ar kelionės jungties praradimu kelionės užsienyje metu dėl Kelionių draudimo taisyklėse Nr. 028 nurodytų įvykių.

Perkant kelialapį į poilsinę kelionę draudimo liudijimas turi būti išrašytas ir draudimo įmoka sumokėta pirmos ar avansinės įmokos mokėjimo dieną arba tą pačią dieną, kai draudėjas sumoka visą kelionės kainą, bet ne vėliau kaip 14 dienų prieš kelionės pradžią. Vykstant į verslo kelionę draudimo sutartis turi būti sudaryta ir draudimo įmoka sumokėta ne vėliau kaip prieš 10 dienų iki išvykimo į kelionę.

Bazinė draudimo įmoka yra 3% nuo draudimo sumos. Kiekvieno draudimo įvykio atveju taikoma 25 EUR besąlyginė išskaita. Jei draudiminis įvykis atsitiko dėl ligos, išskaita yra 20%. Kai kartu apdraudžiami 2-3 metų vaikai, įmoka yra 7% (išskaita 35%, jei draudiminis įvykis atsitiko dėl ligos), kai 4-5 metų vaikai – įmoka 5% nuo draudimo sumos (išskaita 30%, jei draudiminis įvykis atsitiko dėl ligos).

Svarbu: Šiuo draudimu draudžiama tik kartu su Vykstančiųjų į užsienį medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimu.Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu