Kelionių pasiūlymai

 
Kelionės yra puikus dalykas dėl daugybės priežasčių. Daugumai žmonių tai nauja patirtis, laimingi prisiminimai, nauji potyriai, kurie gali išlikti visam gyvenimui. Turbūt ne vienas sutiksite, kad kelionės gali padaryti Jus laimingesniu žmogumi ir suteikti naujų potyrių, prisiminimų, pakeisti nusistovėjusią rutiną, supažindinti su neatrasta kultūra, tradicijomis ir papročiais, sutikti žmones iš viso pasaulio. Ir visiškai nesvarbu ar keliaujate verslo reikalais, išvykstate su šeima, o galbūt nusprendėte atrasti save ir keliaujate vienas.
 
Mūsų patyrę kelionių konsultantai padės išsirinkti tinkamiausią kelionės variantą, pateiks Jums geriausių tiek pažintinių, tiek poilsinių kelionių pasiūlymų. Pavasario – vasaros sezono metu pasiūlysime ilsėtis lietuvių pamėgtoje Turkijoje, Bulgarijoje, Graikijos ar Ispanijos salose, Italijoje, Portugalijoje. Rudenį – žiemą populiarios kelionės į Kanarų salas (Tenerifę, Lanzarotę, Fuerteventūrą), Egiptą. Egzotikos ištroškusiems keliautojams pasiūlysime poilsį Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Tailande, Šri Lankoje, Maldyvuose, Vietname, Balio saloje, Kuboje, Indijoje, Dominikos Respublikoje ar kitose egzotinėse šalyse. Aktyvaus poilsio mėgėjams paruošti kelionių pasiūlymai slidinėjimui Italijoje, Austrijoje, Andoroje ar Prancūzijoje.
 
Norintiems sutaupyti ir keliauti šiek tiek paprasčiau, Jums paruošti pigūs kelionių pasiūlymai. Viešbučiai bus paprastesni, ekonomiškesni, todėl tokios kelionės labiau skirtos norintiems glaudžiau susipažinti su šalimi. Daugelis mano, kad pigūs kelionių pasiūlymai gaunami likus savaitei ar kelioms dienoms iki kelionės, tačiau dažnai pigūs pasiūlymai pateikiami perkant kelionę gerokai iš anksto.
 
Visi kelionių pasiūlymai nuolat atnaujinami ir parenkami pagal Jūsų konkrečius poreikius.
 
Geriausi kelionių pasiūlymai – visuose "ZIP Travel“ biuruose!


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu