Keltų bilietai

Išbandykite keliones kitaip! "ZIP Travel“ bilietų konsultantai pasiūlys Jums keltų bilietus į Vokietijos ir Švedijos uostus. Pasirūpinsime, kad be jokių rūpesčių su automobiliu, augintiniu bei turimu bagažu pasiektumėte savo kelionės tikslą. Nustebsite, kiek daug galite pamatyti ir patirti keliaudami jūra!

Esame vieno didžiausių keltų operatorių Šiaurės Europoje „DFDS“ atstovai Lietuvoje.  Šis operatorius keleiviams suteikia galimybę naudotis 8-iomis keltų linijomis ir pasiekti didžiausius Europos ir Skandinavijos uostus Baltijos ir Šiaurės jūros pakrantėse. „DFDS“ renkasi tie, kurie nori pasimėgauti ramybe ar pailsėti malonioje jūrinėje aplinkoje. Kelionė keltu -  tai puiki alternatyva įtampą keliančiam skrydžiui.  Be to, tai privalumas mėgstantiems keliauti su savo automobiliu, augintiniu  bei mėgstantiems neriboti savęs, kalbant apie kelionės bagažo svorį.

Keltų bilietų kainos artėjant kelionės datai sparčiai brangsta. Tad pasirūpinkite bilietais iš anksto. Bilieto kaina svyruoja priklausomai nuo likusių laisvų vietų skaičiaus: kuo mažiau lieka laisvų vietų iki išvykimo, tuo kaina didėja. Bilieto kaina taip pat kinta ir priklausomai nuo likusių dienų iki išvykimo, tad paprastai pigiausius bilietus galima įsigyti likus apie 2 mėnesiams iki pageidaujamos išvykimo datos.

Keltų bilietai internetu – puikus būdas sutaupyti Jūsų brangų laiką ir susiplanuoti būsimą kelionę neišeinant iš namų. Pasinaudokite keltų linijų specialiais pasiūlymais ir keliaukite dar pigiau! Susisiekite su mūsų bilietų konsultantais ir suteiksime visą informaciją apie keltų bilietų kainas bei šiuo metu galiojančius specialius pasiūlymus!Galerija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu