Vizos

Viza – tai požymis, kad valstybė asmeniui ar jų grupei leido atvykti į savo teritoriją. Vizą turėti yra privaloma, išskyrus tuos atvejus, jei yra priimtas tarpvalstybinis susitarimas dėl asmenų bevizių kelionių. Prieš planuojant kelionę, visuomet pasidomėkite, ar Jums bus reikalinga viza. 

Norime informuoti, jog vizos paraiškos visuomet pradedamos nagrinėti tik tuomet, kai pareiškėjas ar jo įgaliotas atstovas pateikia visus dokumentus ambasadai. Trūkstant dokumentų vizos paraiškos nagrinėjimas yra atidedamas. Taip pat ambasada gali pareikalauti pateikti papildomų dokumentų ar duomenų bei pasikviesti pareiškėją individualiam pokalbiui apie planuojamos kelionės detales. Visi dokumentai turi atitikti vizos gavimui keliamus reikalavimus, kurie yra nustatyti vizų gavimo įstatymuose. Mokestis už vizą yra sumokamas iki dokumentų pateikimo ambasadai. Ambasadai vizos neišdavus mokestis nėra grąžinamas.

Mūsų agentūros darbuotojai Jums padės ruošiant dokumentus vizoms į Indiją, Australiją, padės užpildyti ESTA turistinį leidimą į JAV bei ETA turistinį leidimą į Kanadą. Prieš kreipiantis dėl norimo tipo vizos, prašome vizos kainą pasitikslinti mūsų biure. 

Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog mūsų kelionių agentūra neatsako už vizų išdavimą/neišdavimą, trukmę bei vizų galiojimo laikotarpį. Neturint vizos nerekomenduojame įsigyti kelionės bilietų arba užsisakyti viešbučių.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonu: 8 700 555 25 arba el. paštu: info@ZipTravel.lt Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu