Stažuotės Europoje

Viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios šių dienų jaunimas sunkiai susiranda darbą, atitinkantį jų įgytą išsilavinimą bei susikurtus lūkesčius, yra darbo praktikos nebuvimas. "ZIP Travel“ siūlomos stažuotės bei apmokama darbo praktika Europoje yra puiki išeitis atsidūrus tokioje situacijoje. Sezoninis darbas užsienyje dar būnant studentu padės žymiai lengviau apsispręsti dėl būsimos karjeros, o galbūt ir tolimesnių studijų galimybės. Darbai Europoje – tai taip pat puiki galimybė pažinti mūsų senąjį žemyną, nenutolant toli nuo gimtųjų namų, patobulinti anglų kalbos įgūdžius, o taip pat ir išmokti kitų užsienio kalbų, tokių kaip ispanų, graikų, norvegų ar islandų. "ZIP Travel“ siūlo puikią galimybę visa tai įgyvendinti, dalyvaujant stažuočių bei apmokamos darbo praktikos programose Europoje.

Stažuotės bei sezoninis darbas užsienyje suteikia galimybę įgyti patirties prestižinių 4-5* viešbučių maitinimo bei klientų aptarnavimo srityse. "ZIP Travel“ partnerių siūlomi darbai Europoje yra šiose šalyse: Vokietijoje, Maltoje, Kipre, žemyninėje Ispanijoje, Balearų bei Kanarų salose, o taip pat žemyninėje Graikijoje bei Koso, Rodo, Korfu, Kretos bei Santorino salose, Prancūzijoje bei Norvegijoje. Programoje dalyvauti gali 18-35 m. jaunimas. Tai programa, skirta tiek studentams, tiek absolventams. Priklausomai studijų krypties, turimos darbo patirties, anglų bei kitų užsienio kalbų mokėjimo, programos dalyviai užima įvairias pozicijas viešbučiuose: nuo virtuvės personalo iki viešbučio registratūros darbuotojų. Stažuotės užsienyje trunka nuo 3 iki 12 mėnesių, o paieškos – nuo keleto dienų iki kelių savaičių.

Priklausomai nuo šalies stažuotojams yra mokamas arba valandinis, arba iš anksto sutartas mėnesinis atlygis. Tiesioginio klientų aptarnavimo pozicijose (pvz.: restoranų personalui) neretai galimi ir puikūs arbatpinigiai. Daugumoje šalių viešbučiai personalui suteikia nemokamą apgyvendinimą, o neretai ir maitinimą. Sezoninis darbas užsienyje taip pat yra puiki galimybė poroms ar draugams, norintiems stažuotei išvykti kartu, kadangi dauguma viešbučių suteikia palankias sąlygas šiuo klausimu.   

Internship Europe – tai ne vien tik darbas užsienyje. Programos metu turėsite galimybę aplankyti žymiausias stažuotės šalies vietas, artimiau susipažinti su vietiniais žmonėmis, pajusti jų gyvenimą ritmą, palyginti kultūrų skirtumus bei panašumus. Šiose programose galite dalyvauti neribotą kiekį kartų. Tad kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo būsima karjera, tuo daugiau reikiamos patirties sukaupsite. Jei šiandien jau pradėjote planuoti savo ateitį, susisiekite su mumis, o mes pasistengime pagal Jūsų pageidavimus surasti tinkamiausią darbo praktikos ar stažuotės vietą.
 

Reikalavimai dalyviams:

  • 18-35 m.
  • Gera/sklandi anglų kalba. Kitų užsienio kalbų mokėjimas - didelis privalumas
  • Būti viešbučių administravimo, turizmo ar maitinimo ir aptarnavimo paslaugų (virėjai, padavėjai, barmenai ir kt.) sferos studentu arba absolventu - didelis privalumas
  • Ankstesnė darbo patirtis - didelis privalumas

Stažuotės vieta

Prabangūs 4-5* viešbučiai

Pozicijos

Restorano darbuotojai, registratūros darbuotojai, animatoriai, kambarinės, pagalbinis aptarnaujantis personalas.

Darbo pradžios/pabaigos datos

Dauguma darbdavių pageidauja, kad personalas dirbtų balandžio – spalio mėn., tačiau ir kitokia programos trukmė yra galima.

Darbo valandos

Paprastai darbdaviai suteikia 40 val./ sav.,  liepos, rugpjūčio mėn. - 48 val./sav.

Maitinimas ir apgyvendinimas

Dažnai maitinimas 3 kartus per dieną bei apgyvendinimas dviviečiame kambaryje suteikiami nemokamai. Apgyvendinama tame pačiame viešbutyje, kur ir dirbama, retais atvejais – netoli viešbučio esančiuose apartamentuose.

Reikalingi dokumentai

  • CV (pavyzdį atsiųsime el. paštu); 
  • 2 rekomendacijos anglų kalba iš buvusių darbdavių, mokytojų ir pan. (pagal poreikį);
  • Europos sveikatos draudimo kortelė.

SVARBU

Dalyviui pateikiamas tik vienas darbo pasiūlymas, atsižvelgus ir įvertinus jo turimą patirtį ir/ar studijų kryptį. Pateikimo trukmė priklauso nuo sezoniškumo.

Nori sužinoti daugiau?

Susisiek: programs@ZipTravel.lt 
Galerija
Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu