D.U.K

Kadangi susidomėjimas šia programa milžiniškas, tad tavo patogumui pateikiame atsakymus į labiausiai rūpimus ir dažniausiai pasitaikančius klausimus. 
 


Nuo ko pradėti, jei jau apsisprendžiau keliauti į Australiją?
Pirmiausia reikės išsirinkti pageidaujamas studijas Australijoje. Tik vėliau galėsime pradėti tvarkyti studijoms reikalingus dokumentus bei kreiptis į ambasadą dėl Australijos studentiškos vizos. Rūpimais studijų klausimais gali kreiptis el. paštu: programs@ziptravel.lt
Kiek laiko užtrunka dokumentų sutvarkymas? Kada jau galėsiu išvažiuoti?
Viso proceso trukmė priklauso nuo studijų, kurias pasirinksi, tačiau geriausia tam skirti apie 3 mėn. Per šį laikotarpį  suderinsime stojimo informaciją su koledžu, pasirūpinsime visais reikiamais dokumentais gauti vizą. Į Australiją išvykti galėsi iškart, kai tik gausi vizą.
Koks turėtų būti mano anglų kalbos lygis?
Šiai programai užtenka minimalių anglų kalbos žinių. Jei kalbi angliškai šiek tiek prasčiau, tuomet prieš pradedant specialybės studijas siūlome keletą mėnesių pastudijuoti anglų kalbą jau nuvykus į Australiją.
Kuriam laikui galėčiau važiuoti į Australiją?
Kadangi pradinės investicijos į šią programą yra gana nemažos, todėl visada patariame vykti kuo ilgesniam laikotarpiui (metams ar dvejiems) – tokiu atveju labiau apsimoka.
Kokias studijas galite pasiūlyti?
Galime pasiūlyti anglų kalbos, verslo administravimo, vadybos, marketingo, IT, grafinio dizaino, turizmo vadybos, renginių organizavimo, interjero dizaino, sporto srities studijas Australijos koledžuose.
Kada geriausia vykti į Australiją?
Iš tiesų, galima vykti bet kada - vasarą, rudenį, žiemą ar pavasarį. Gali „pabėgti“ nuo lietuviškos žiemos į karščiu alsuojančią Australiją. Australijoje karščiausias periodas yra gruodžio-vasario mėn. Studijų pradžia priklauso nuo koledžo, kurį pasirinksi, tačiau daugelis koledžų turi 3-5 priėmimo į studijas dienas per metus.
Ar yra koks nors skirtumas tarp studijų Australijoje ir Lietuvoje?
Pagrindinis skirtumas tarp mūsų ir Australijos aukštojo/aukštesniojo mokslo principų yra glaudus bendravimas. Studentai skatinami dirbti kartu, grupėmis, bendrauti su dėstytojais, kurie visada pasiruošę pagelbėti, paaiškinti. Taip pat vienas iš esminių skirtumų yra tai, jog nebūtina studijuoti 3, 4 ar daugiau metų tam, kad gautumėte diplomą. Čia viskas vyksta pakopomis, t.y. kuo ilgiau studijuoji, tuo aukštesnės pakopos setifikatas/diplomas įgyjamas.
Kokį diplomą gausiu pasibaigus studijoms?
Koledže yra įgyjami: Certificate I, Certificate II, Certificate III, Certificate IV, Diploma ir Advanced Diploma.
Kokios pinigų sumos reikėtų, norint išvažiuoti į Australiją?
Visa programos suma priklauso nuo studijų, kurias pasirinksi, taip pat lėktuvo bilietų kainos. Reikia nepamiršti ir sveikatos draudimo, Australijos vizos mokesčio ir sveikatos pažymos. Preliminari pradinė suma 1 metų studijoms – nuo 4000 EUR. Norintiems iki 3 mėn. patobulinti anglų kalbos žinias, reikėtų skirti nuo 2500 EUR.
Kiek pinigų reikėtų pasiimti su savimi į Australiją?
Pragyvenimui, t.y. būstui, maistui, transportui ir kitoms smulkioms išlaidoms, taupant, 1 mėnesiui reikėtų apie 1000 AUD. Mes patartumėme pasiimti pinigų bent porai mėnesių – bent 2000 AUD, tačiau tai kiekvieno asmeninis sprendimas.
Kokio darbo aš galiu tikėtis Australijoje?
Darbai Australijoje įvairiausi: padavėjo, pardavėjo, namų tvarkytojo, picų išvežiotojo, operatoriaus ir t.t. Dažniausiai – aptarnavimo srityje. Jei anglų kalbos žinios yra geros, nesunkiai galima susirasti ir darbą pagal specialybę.
Ar greitai susirasiu darbą?
Bedarbystės rodiklis Australijoje yra vienas žemiausių pasaulyje. Tad darbą susirasti neturėtų būti sunku, nors dažnai tai priklauso nuo anglų kalbos lygio. Visi "Study and Work Australia“ programos dalyviai sėkmingai susirado ne vieną darbą.
Neradai atsakymo į rūpimą klausimą?
Rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt  arba užsuk į "ZIP Travel" biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu