Savanorystė Vietname

Vietnamo Socialistinė Respublika – tai valstybė, įsikūrusi pietryčių Azijoje, besiribojanti su Kinija, Laosu bei Kambodža. Tai 13-ta didžiausia valstybė pagal gyventojų skaičių pasaulyje ir 8-ta Azijoje. Ši valstybė nepapratai spalvinga ir įvairiapusė, garsėjanti savo fantastiška virtuve, nuoširdžiais žmonėmis ir savo autentiška kultūra. Pažinkite šią nuostabią šalį iš arčiau, dalyvaudami programoje „Savanorystė Vietname“.
 
Savanorystė Vietname siūloma Ho Chi Minh mieste. Ho Chi Minh, anksčiau dar vadintas Saigon, yra didžiausias Vietnamo miestas, įsikūręs puikioje strateginėje vietoje, vos 13 km nuo Tan Son Nhat Tarptautinio oro uosto. Miestas ilgą laiką buvo Prancūzijos kolonija ir Kočinčinos administracinis centras, kas padarė didžiulę įtaką tiek miesto kultūrinei, tiek socialinei raidai. Šiandien Ho Chi Minh mieste matoma ryški socialinių sluoksnių atskirtis, tad savanoriai iš viso pasaulio yra be galo laukiami vietinės bendruomenės. Vietnamo savanorių programoje dalyvaujantys savanoriai palieka svarų indėlį Vietnamo žmonių bendruomenėms, kurios, savo ruožtu, savanoriams atsilygina priimdamos juos į savo gyvenimus, atverdamos jiems savo širdis, kas veda prie asmenybės augimo ir vystymosi.
 
Savanoriavimas Vietname galimas šiose srityse: vaikų priežiūra, mokymai darželiuose bei mokyklose, našlaičių priežiūra vaikų namuose, senyvo amžiaus žmonių priežiūra. Programos trukmė – 2-4 savaitės. Programos dalyviai gali rinktis tiek įprastą savanorystės paketą, tiek savanorystės ir kelionių paketą. Savanorystė Vietname – tai prasmingai praleistas laikas su tais, kuriems labiausiai reikia pagalbos.


Programos dalyvių amžius
Į programą priimami asmenys nuo 18 metų
Programos trukmė
2 - 4 savaitės
Savanorystės sritys
 • Senyvo amžiaus žmonių priežiūra
 • Našlaičių priežiūra vaikų globos namuose
 • Vaikų priežiūra
 • Mokymai darželiuose bei mokyklose
Savanorystės vietos
Ho Chi Minh miestas, anksčiau dar vadintas Saigon, yra didžiausias Vietnamo miestas, išsidėstęs palei Saigon upę, į šiaurę nuo Mekongo upės deltos ir apie 80 km nuo Pietų Kinijos jūros. Ho Chi Minh įsikūręs puikioje strateginėje vietoje, vos 13 km nuo Tan Son Nhat Tarptautinio oro uosto. Miestas ilgą laiką buvo Prancūzijos kolonija ir Kočinčinos administracinis centras (1862-1954), kas padarė įtaką tiek miesto kultūrinei, tiek socialinei raidai. Šiandien Ho Chi Minh mieste matoma ryški socialinių sluoksnių atskirtis, tad savanoriai iš viso pasaulio yra be galo laukiami vietinės bendruomenės.
Apgyvendinimas

Savanoriai apgyvendinami šeimose, kur savanoriams bus suteikiama:

 • Privatūs (pagal galimybes)/bendri kambariai (2-3 programos dalyviams)
 • Bendra svetainė
 • Interneto ryšys
Programos tipai ir kainos

  Savaičių skaičius Standartinis paketas (EUR) 
Savanorystės ir kelionių paketas (EUR)
     2 savaitės 815 1095
     3 savaitės 965 1510
     4 savaitės 1115 2030
Į programos kainą įskaičiuota
 • Pasitikimas oro uoste atvykus ir palyda iki oro uosto išvykstant
 • Apgyvendinimas šeimose
 • Maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė)
 • Programos koordinatoriaus pagalba visos programos metu
 • Išsami informacija prieš išvykstant, spausdinta medžiaga po atvykimo, nuolatiniai mokymai ir parama ruošiant dalyvius savanoriavimo projektui
 • Visa medžiaga reikalinga savanoriavimo projektui
Į programos kainą neįskaičiuota
Nori sužinoti daugiau?
Rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt arba užsuk į "ZIP Travel" biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu