Savanorystė Tailande

Tailando Karalystė – tai valstybė, įsikūrusi pietryčių Azijoje, besiribojanti su Laosu ir Kambodža rytuose, Tailando įlanka ir Malaizija pietuose bei Andamanų jūra ir Mianmaru vakaruose. Tai valstybė, turinti ilgametę savo istoriją, kultūrą, nepaprasto grožio gamtą ir be galo šiltus vietos gyventojus, kurie su šypsena bei atvira širdimi sutinka svečius. Pažinkite šią nuostabią šalį iš arčiau, dalyvaudami savanorystės programoje. Savanorystė Tailande – tai programa, abejingais nepaliksianti nė vieno.

Savanoriavimas Tailande siūlomas Chiang Mai mieste. Chian Mai - pažodžiui reiškia "naujas miestas", tačiau miestui jau daugiau kaip 700 metų. Šis miestas yra viena iš nedaugelio vietų Tailande, kur galima išvysti tiek tradicinę, tiek modernią tajų kultūrą: šalia prabangiausių viešbučių bei parduotuvių stūkso šimtmečius skaičiuojančios šventyklos.  Intriguojanti etninių genčių įvairovė, daugybė dramblių stovyklų, maisto gaminimo ir masažo mokyklų, amatų dirbtuvėlių, įvairūs tradiciniai pasirodymai ir kvapą gniaužiantis peizažas - visa tai yra Chiang Mai, laukiantis savanorių!

Savanorystė Tailande galima šiose srityse: vaikų priežiūra ir mokymai, vienuolių mokymai, švietimo projektai. Įprastinė programos trukmė – 2-4 savaitės. Savanoriavimas Tailande – tai prasmingai praleistas laikas su tais, kuriems labiausiai reikia pagalbos.Programos dalyvių amžius
Į programą priimami asmenys nuo 18 metų
Programos trukmė
2 - 4 savaitės
Savanorystės sritys
 • Vaikų priežiūra ir mokymai
 • Švietimo projektai
 • Vienuolių mokymas
Savanorystės vietos
Chiang Mai - pažodžiui reiškia "naujas miestas", tačiau miestui jau daugiau kaip 700 metų. Chiang Mai yra viena iš nedaugelio vietų Tailande, kur galima išvysti tiek tradicinę, tiek modernią Tajų kultūrą: šalia prabangiausių viešbučių bei parduotuvių stūkso šimtmečius skaičiuojančios šventyklos.  Intriguojanti etninių genčių įvairovė, daugybė dramblių stovyklų, maisto gaminimo ir masažo mokyklų, amatų dirbtuvėlių, įvairiūs tradiciniai pasirodymai ir kvapą gniaužiantis peizažas - visa tai yra Chiang Mai, laukiantis savanorių!
Apgyvendinimas
Savanorių apgyvendinimo vieta yra Chiang Mai mieste bei jo priesmiestyje esančiuose svečių namuose, kuriuose savanoriams yra suteikiama:
 •     Bendra svetainė 
 •     Interneto ryšys
 •     Kambariai su bendrais patogumais
Programos tipai ir kainos

  Savaičių skaičius
Standartinis paketas (EUR)  
Savanorystės ir kelionių paketas (EUR) 
2 savaitės 850 1140
3 savaitės 1010 1510
4 savaitės 1170 1990

 

 

Į programos kainą įskaičiuota
 • Pasitikimas oro uoste atvykus ir palyda iki oro uosto išvykstant
 • Apgyvendinimas svečių namuose
 • Maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė), kaip nurodyta maitinimo plane
 • Programos koordinatoriaus pagalba visos programos metu
 • Išsami informacija prieš išvykstant, spausdinta medžiaga po atvykimo, nuolatiniai mokymai ir parama ruošiant dalyvius savanoriavimo projektui
 • Visa medžiaga reikalinga savanoriavimo projektui
Į programos kainą neįskaičiuota
Nori sužinoti daugiau?
Rašyk el.paštu: programs@ZipTravel.lt arba užsuk į "ZIP Travel" biurą KAUNE (Kęstučio g. 57-1).


Turite klausimų? Susisiekite su mumis!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu