Programos dalyvių įspūdžiai

Nuoširdus ir didelis AČIŪ visiems 'Work and Travel USA" dalyviams, pasidalinusiems savo įspūdžiais!  


Laurynas J.
 
Marija S.
 
 
 
Tautvydas K.
 


 
Rasa S.
 


 
Ieva P.
 
 Diana D.
 
 


 
Anna H.
 
 
 
Virginija J.
 


Edgar P.

Sveiki! Pasidalinti įspūdžiais iš JAV galiu, bet be trumpo aprašymo, nes trumpiausias užims kaip minimum kelis lapus :). Nuotraukos iš Destin miestelio Floridoje, pačioje pabaigoje uragano Isaac pradžia.
 
 
 
Daiva K.

Sveikučiai! Noriu pasidalinti su jumis savo nerealia vasara Myrtle Beach, Pietų Karolinoje. Visi įspūdžiai telpa šiame video. Smagaus žiūrėjimo :)
 
 
 
Aušra P.

Sveiki, aš Aušra P. Tai buvo mano pirmoji, bet tikrai ne paskutinė įsimintina vasara JAV! Las Vegas, Hoower Dam, Grand Canyon, Los Angeles, Santa Barbara, San Francisco, Sequoia National Park, Death Valley, Las vegas!... Repeat, please! :)
 
 
 
Lina N.

Sveiki, aš Lina. Į Ameriką su draugu vykome jau antrą kartą, tad tik atskridę i JAV vasaros pradžioje, jautėmės tarsi grįžę namo, tokios pažįstamos vietos, pažįstami žmonės, buvo taip gera vėl pradėti dirbti tą patį darbą po 9 mėnesių pertrauos :) Žinoma, ši vasara buvo dar geresnė nei pirmoji! :)
 
 
 
Sergejs K.

Hi, my name is Sergejs K. (from Latvia) and 2012 summer I have spent in Alaska! It was an amazing experience as well as my summer job. I was an ATV (all terrain vehicle) guide. It is an ideal summer job for a student!!! We have seen on the tours and outdoors like mountain McKinley (20,320 ft), rafting, kayaking, hiking the Healy mountain (5700 ft, it is on one of the pictures attached, the mountain with a big rock on the top), seeing wild animals especially tons of Moose every single day!! Hunting, shooting targets and the most amazing thing in the world - seeing the Aurora Northern Lights!!!!!!
 
 
Lina N.

Iš tikrųjų, tiek aš, tiek draugas dar iki šiol jaučiamės pasimetę, sujauktais mąstymais apie ateitį, kupini svajonių ir norų greičiau sugrįžti, pamatyti tuos pačius žmones :) Net sunku apsakyti, kiek daug ši kelionė davė: patirtis, įvaldyti kalbos įgūdžiai, be galo daug pažinčių, daug įspūdžių, daug naujai atsiradusių pagundų ir norų!
Sprendimas išvažiuoti ir jo įgyvendinimas - tai kažkas ypatingo, net sunku nupasakoti tą patirtį, išgyvenimus… Tiesiog fantastiška!!!
 
 

Mykolas M.

Amerika - svajonių kraštas. Taip kalba kino filmai, radio šou, politikai ir dauguma žmonių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Vieni JAV peikia, kiti ją giria. Bet iliuzijos taip ir liktų iliuzijomis, jei žmogus nepasinaudotų gyvenimo šansu. Išvažiuoti į kitą Atlanto pusę yra tiesiog privaloma. Tik tuomet supranti, kas yra kita kultūra, kiti žmonės, kitos svajonės, kiti draugai. Patirtis, kurią studentas įgauna anapus Atlanto neįkainojama.
Į JAV važiavau jau trečią kartą - gaila, kad tai paskutinis šansas, kuriuo galėjau pasinaudoti.
 
 
 
Vilius N.

Keliaudami namo aplankėme Los Andželą, Las Vegasą, Salt Lake Citį ir vėl Niujorką. Deja, neturėjome daug laiko, bet manau, kad išspaudėme viską, kas buvo įmanoma. Po visų kelionių, "šopingų" ir gyvenimo labai netaupant, grįžome su padoria suma pinigų, o ir išlaidos kelionei atsipirko. Amerikoje įgyta patirtis, nuotykiai, sutikti žmonės – visa tai yra neįkainojama.
P.S. Jei tik turite galimybę išvažiuoti, nedvejokite – naudokitės ja, prižadu, tikrai nesigailėsite! Juk tai gali būti vienintelė proga gyvenime.
 
 
 
Vaidotas

Tai, ką patyriau, papasakoti tikrai labai sudėtinga! Tie trys vasaros mėnesiai mano gyvenimo knygą papildė puslapiais, kuriuose nėra juodai balto teksto, o tik spalvingos ir linksmos iliustracijos. Tokių puslapių reikia visiems, todėl tikrai patariu pasinaudoti galimybe dalyvauti šioje programoje!
 
 

Nerijus

Kodėl amerikiečių nekenčia visas pasaulis? Ogi dėl to, kad jie to verti, nes yra už ką! Ar važiuočiau dar vieną vasarą pas tuos, kurių nemėgsta visas pasaulis ir iš jų šaiposi? Žinoma taip! Nekeisčiau savo pradirbtos ir prakaitu nulaistytos vasaros į nieką kitą.
 
 
 
Ilona Šliožytė

Rašydama vis dar prisimenu naujų dalykų ir atrandu šią kelionę iš naujo. Deja, bet visko nesugebėsiu perteikti... Tai buvo mano įspūdžių ir nuotykių vasara.
Klausiate, ar buvo sunku? Taip. Kartais. Bet reikia suvokti, jog iškeliavus ten beveik keturiems mėnesiams neįmanoma nesusidurti su problemomis.
Ar buvo verta? Vienareikšmiškai, ŽINOMA, TAIP! Įspūdžiai, nuotykiai, naujos pažintys, sunkumai, gyvenimo pamokos ir išūkiai! Tiek visko kartais neįmanoma patirti net per metus gyvenant Lietuvoje.
 
 
 
Justina

Vien tik geri ir šilti prisiminimai iš Amerikos... Buvo begalo liūdna išvykti, bet gerasis dalykas tas, jog liko ne tiek ir daug, kada vėl galėsiu kelti savo sparnus į savo svajonių šalį.
 
 
 
Alina Perkamaitė

O dabar seksiu pasaką apie gyvenimą Rojuje . .
Kitas Žemės pusrutulis. Tiesiai žemyn po tavo kojom už dviejų vandenynų ir dviejų žemynų gyvuoja egzotiką skleidžiantis salynas – Havajai. Baltas it sniegas, smulkus tarsi miltai smėlis, žalios kaip pavasaris palmės, žydras kaip vasaros dangus vandenynas, ryškiai geltona saulė ir ore skleidžianti savo kerus meilė. Ir visa tai – Havajai. Aloha!
 
 
Lukas Macijauskas

Šitas jausmas, kaip kepurė, aš turiu, o jie neturi.
Vieta, kur andrenalino kiekis kraujyje normą viršija dvigubai. Kur laikas nestovi, o jo paprasčiausiai nėra. Kur didelis yra mažas, o mažas yra didelis.
 
 

Marijus Surdokas

Laba diena,
aš esu Marijus, šią vasarą dalyvavau "Work&Travel" programoje, dirbau Aliaskoje ir kelias naktis praleidau NY..
Tiesiog neįmanoma iš keliolikos tūkstančių nuotraukų atrinkti kelietą.. jos visos įspūdingos ir skirtingos.. atrinkau keletą foto atspindinčių visas kelionės puses.. nors galimas daiktas jog rinkdamas iš naujo - atrinkčiau visiškai kitas...

Justinas Garbštas

Sveiki!
Po kelių valandų nuotraukų peržiūrėjimo, pagaliau atrinkau keletą nuotraukų, bet mažiausiai norėtųsi siųsti apie 20-30, kad bent šiek tiek realiau atspindėti vasaros įspūdžius, kad perteikti buvusias nuotaikas:)
Vasara buvo tikrai nuostabi, ją praleidau Aliaskoje, mažame Seward miestely. Važiavau pagal programą "Intrax Work & Travel", dirbau "Seward Windsong Lodge". Darbo netrūko, bet dėka nerealių kompanijonų Lino, Marijaus ir Vilmos, tikrai daug pakeliavom, įveikėm ne vieną viršūnę, pamatėm ne vieną grizlį, pralėkėm ne vieną tūkstantį kilometrų...

 
 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Geriausi kelionių pasiūlymai el. paštu